Russian
Latvian
Home

KOMPĀNIJA

SĒTAS               
VĀRTI               
DURVIS               
KĀPNES               
MARGAS               
NOJUMES               
CITS               
   Mob. tālr.:   29 482 677
                       28 633 049

   Tālr./fakss: 67 582 8531979.gadā kompānija tika dibināta kā valsts struktūra – tehniskās apkalpošanas stacija visas Latvijas autoservisu sistēmā, ar nosaukumu „ATBALSTS”. Kompānijas galvenais darbības veids bija nestandarta metālkonstrukciju izgatavošana (garderobju skapji, instrumentālie skapji rezerves daļām ventilatoru riteņi krāsošanas kamerām, skrūvgaldi, stelažas utt.).

1990.gadā, pārbūves laikā, kompānija tika reorganizēta kā privāta struktūra. Pateicoties labai tehnoloģiskajai bāzei (plātņu-lokāmā mašīna, frēzmašīna un virpas, kā arī lentzāģi un giljotīnas, sava kaltuve utt.), kompānijai izdevās pielāgoties jaunajai tirgus situācijai un pāriet uz standartizētāku izstrādājumu izgatavošanu, tādu kā: metāla durvis, apmales, vārti, žogi, margas, kāpnes utt.

2001.gada 28.martā kompānija tika pārdēvēta par SIA „ART METĀLS”, pie tam atstājot savu pamatdarbības veidu, darba pieredzi un neaizstājamus tehniski izglītotus speciālistus (no inženieriem-konstruktoriem līdz montētājiem). Galvenais darbības veids ir ne-/standarta metāla konstrukciju izgatavošana. Katra projekta izpilde tiek veikta sākot no mērījumu noņemšanas līdz uzstādīšanai (mērīšana, projektēšana, aprēķins, piegāde, uzstādīšana). Vienmēr tiek ņemtas vērā klienta prasības, individuāla pieeja projektiem. Vienmēr var saskaņot izgatavošanas termiņus un tehniskās nianses.

Hostline KOMPĀNIJA CENAS FOTOGALERIJA KONTAKTI Copyright © ART Metāls 2008